Kontakta SSIL

Vill du kontakta oss så är vår mailadress info@ssil.se  - Vi svarar inom 2 arbetsdagar.
Du kan även ringa oss på nummer: 0651-160 40

 

Via Telefon:
Ring oss på 0651-160 40
Våra telefontider är:
Måndag - Fredag 08.00-16.00
Via E-post:
Kontakta oss på info@ssil.se
Via brev:
SSIL - För vård och omsorg
Tingsgatan 2A
827 32 Ljusdal

 

Kontaktpersoner SSIL                                                                                                                                        

Monika Jelbe Derås Emelie Jervström
Kundrådgivare
Monika Jelbe Derås
monika.jd@ssil.se
Tel direkt: 0651-160 52
Kundrådgivare
Emelie Jervström
emelie.jervstrom@ssil.se
Tel direkt: 0651- 76 04 15
Mobil: 070-762 77 00     
Kundrådgivare/
Key Account Manager
Leif Ljus
leif.ljus@ssil.se
Tel direkt: 0651-160 56
Kundrådgivare
Robert Jonsson
robert.jonsson@ssil.se
Tel direkt: 0651- 55 25 60
Mobil: 070-193 74 46
       
Vårdvisaren

Johanna Forsberg
Tidningen Omtanke
 
Marko Grönholm
   
Kontaktperson
Johanna Forsberg
johanna.forsberg@ssil.se
Tel direkt: 0651- 55 26 31
Mediasäljare
Marko Grönholm
marko.gronholm@ssil.se
Tel direkt: 0651-552610
Mobil: 072-0927730
   
       
Försäljningschef 

Elin Hagmna-Hansson
Verksamhetschef

Chefredaktör Omtanke

Jenny Fors
 
Försäljningschef 
Elin Hagman-Hansson
elin.hagman-hansson@ssil.se
Tel direkt: 0651- 55 25 47
Verksamhetschef
Monica Engblom
monica.engblom@ssil.se
Tel direkt: 0651-160 57
Mobil: 070-633 46 25
Chefredaktör Omtanke
Jenny Fors
jenny@svenskamedia.se
Tel direkt: 0651-76 04 31