Kontakta SSIL

Vill du kontakta oss så är vår mailadress info@ssil.se  - Vi svarar inom 2 arbetsdagar.
Du kan även ringa oss på nummer: 0651-160 40

 

Via Telefon:
Ring oss på 0651-160 40
Våra telefontider är:
Måndag-Torsdag 8.00-17.00, Fredag 8.00-16.00
Via E-post:
Kontakta oss på info@ssil.se
Via brev:
SSIL - För vård och omsorg
Tingsgatan 2A
827 32 Ljusdal

 

Kontaktpersoner

                                                            
Kundrådgivare
Monika Jelbe Derås
monika.jd@ssil.se
Tel direkt: 0651-160 52
 
Kundrådgivare
Patrik Fall
patrik.fall@ssil.se
Tel direkt: 0651-69 90 26
 
Kundrådgivare
Peter Hedlind
peter.hedlind@ssil.se
Tel direkt: 0651-69 90 14
Kundrådgivare/Teamledare
Leif Ljus
leif.ljus@ssil.se
Tel direkt: 0651-160 56
 

 

 

Tidningen Omtanke

Henrik Fitinghoff  

Annonssäljare
Carola Persson
carola.persson@ssil.se
Tel direkt: 0651-76 04 34

Chefredaktör
Henrik Fitinghoff
Henrik.Fitinghoff@ssil.se  
Tel direkt: 070-514 39 99

Verksamhetschef SSIL
Monica Engblom
monica.engblom@ssil.se
Tel direkt: 0651-160 57
Mobil: 070-633 46 25